Bezbolestná epilace

Epilace bezbolestnou přístrojovou technologií SPA SHR

Bezbolestná epilace Brno

Estetický epilační přístroj SPA SHR, který v Beauty Clinic pro epilaci používáme je speciálně navržený pro odstranění chloupků. Představuje průlom v technologii pro bezbolestnou epilaci. Jeho výrobcem je značka Alma Laser, která je předním producentem estetických a zdravotnických přístrojů založených na příznivém působení intenzivního pulzního světla.

Epilace SPA SHR je součástí rodiny klinicky testovaných epilačních přístrojů a laserů s výbornými estetickými výsledky. Patentované pulzní světlo nabízí všechny výhody pro odstranění chloupků bez nepohodlí a bez rizika poškození pokožky.

Podle statistik profesionálních estetických pracovišť je bezbolestná epilace přístrojem SPA SHR hodnocena jako nejoblíbenější epilační postup na světě!

Rychlejší a účinnější bezbolestná epilace

Bezbolestná epilace přístrojem SPA SHR je vhodná pro každého, kdo touží po odstranění nežádoucích chloupků. Epilace je velmi efektivní bez ohledu na věk a typ pleti. Pomocí přístroje epilační ošetření probíhá rychleji a pohodlněji než kdykoliv předtím. SPA SHR využívá technologii AFT - Advanced Fluorescence Technology, která je považovaná za přelomovou metodu ve využitíBezbolestná epilace, před a po příznivých účinků intenzivního pulzního světla pro bezbolestnou epilaci.

AFT zkracuje průběh epilace, neboť nevyužité krátké vlnové délky světla převádí do použitelného epilačního spektra přes speciální filtrační systém. Epilace je proto rychlejší a účinnější, ošetření je zároveň i komfortní pro klienta.

Epilace pro ošetření větších ploch těla

V Beauty Clinic provádíme přístrojovou epilaci Exilite a SPA SHR. Zatímco u přístroje Exilite probíhá epilace přikládáním hlavice, u přístroje SPA SHR probíhá ošetření plynulým pohybem po pokožce. Bezbolestnou epilaci SPA SHR proto doporučujeme pro ošetření větších ploch, neboť účinně odstraňuje chloupky na nohách, břiše, zádech nebo hrudníku.

IN-Motion,
technologie pro bezpečnou a bezbolestnou epilaci

Dalším důvodem pro toto doporučení je epilační hlavice SPA SHR, která je vybavena kontaktním chlazením. Hlavice současně kombinuje postupný tepelný vzestup do cílového teploty a následné ochlazení. Epilace je proto bezbolestná a bez rizika poranění pokožky.
Tato technologie se označuje jako IN-Motion - znamená být v pohybu a je typická právě pro estetické přístroje značky Alma Laser.

Epilace ruky před ošetřením

Epilace ruky po ošetření

Bezbolestná epilace ruky před ošetřením Bezbolestná epilace ruky po ošetření

Vaše nejčastější dotazy k bezbolestné epilaci SPA SHR

Kolik epilačních ošetření budu potřebovat?

 • Počet epilačních ošetření je individuální podle intenzity ochlupení, ošetřované partie a velikosti ošetřované plochy. Doporučený počet epilací se dozvíte na bezplatné konzultaci v Beauty Clinic.

Před epilací - jaká je příprava na epilaci?

 • Dva dny před ošetřením oholte ošetřovanou partii. Ponechte ale viditelné vršky chloupků.
 • Před a v průběhu terapií doporučujeme nechodit do solárií pro dobrou viditelnost chloupků během jednotlivých epilačních procedur.
 • V den ošetření se nedoporučuje používat deodoranty a tělová mléka.
 • V den ošetření se vyhýbejte aktivitám, které jsou spojené s nadměrným teplem jako je např. saunování.

Po epilaci - jaká jsou doporučení po ošetření?

 • Po epilaci nepoužívejte deodoranty a krémy.
 • Nečekejte do další procedury a chloupky v ošetřované partii holte, nelze je však vytrhávat či depilovat.
 • Holení se netýká partií brady a nad horním rtem, zde se chloupky pouze stříhají.
 • 5 dní před a po epilaci dodržujte zvýšený pitný režim.
 • Při epilaci v partii obličeje používejte při kontaktu se sluncem ochranou péči s UV 50.

Jaké jsou intervaly mezi procedurami?

 • Doporučený interval mezi epilacemi je 7 až 8 týdnů pro dosažení maximálního výsledku epilace.

Jak dlouho epilace trvá?

 • Délka procedury závisí na jejím rozsahu, průměrně epilace - jedno ošetření trvá 30 minut.

Provádí se bezbolestná epilace i během léta?

 • Epilace se provádí i v letních měsících, neopalujte se týden před ošetřením a týden po epilaci.

Máte-li další dotazy objednejte se na bezplatnou konzultaci, kde Vám individuálně doporučíme nejvhodnější epilační ošetření.Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK