Kryolipolýza, liposukce zmražením

Nejnovější bezbolestná liposukce - Kryolipolýza - Velký objev v estetice!

Úžasné pro přirozenou redukci tuků a bezbolestné modelování postavy

Kryolipolýza Brno, liposukce zmraženímNěkteré partie lidského těla se formují velmi těžko. Většina žen a mužů dobře zná všechny problémy s přebytečným tukem. Postavu máte vcelku souměrnou, netrpíte výraznou nadváhou, ale pořád se najde nějaký faldík nebo špíček, který přebývá a trápí Vás.
Kvůli němu nedopnete Vaše oblíbené kalhoty nebo se nemůžete objevit v plavkách či v přilehlém topu. Nepomůže dieta ani cvičení, prostě faldík se Vás drží a nehodlá se s Vámi rozloučit. Co s ním?

„Dokud jsme nezkusila kryolipolýzu, nevěřila jsem, že je možné zhubnout
a formovat moje tělo tak jednoduše. Proto hubnu v Beauty Clinic.”

Jak se stala kryolipolýza senzací v estetickém světě?

Když američtí vědci zjistili, že lze podchlazením redukovat tukovou tkáň, zřejmě netušili jakou senzaci jejich objev způsobí veKryolipolýza Brno, liposukce zmražením světě estetiky. Následné lékařské studie potvrdily, že tukové buňky jsou mnohem citlivější na zmražení, než buňky ostatních tkání v lidském těle.
Zmražením tukových buněk dochází k nastartování přirozeného procesu v našem organismu a tukové buňky jsou postupně likvidovány - odumírají. Náš imunitní systém pak odumřelé buňky z těla odstraní, podobně jako jiné nečistoty. Ostatní tkáň je ochráněna, protože její buňky nejsou na proces zmražení citlivé.

Nejnovější bezbolestná liposukce dostává název kryolipolýza

Poté co naše tělo začne vytěsňovat odumřelé tukové buňky dochází k postupnému zeštíhlení, formování či remodelaciKryolipolýza Brno, liposukce zmražením postavy. Tuková vrstva se redukuje - tělo hubne. Na základě lékařských poznatků byla vyvinuta přístrojová technologie pro cílenou likvidaci tukových buněk.
Tato neinvazivní liposukční metoda zmražením se stala v posledních letech světovým estetickým hitem a jako nejnovější bezbolestná liposukce se těší velké oblibě. Dostala anglický název Cryolipolysis, který vznikl spojením řeckých slov: kryo - mráz, lipos - tuk, lysis - rozpad. V češtině se nazývá kryolipolýza, lidé ovšem často používají název liposukce zmražením.

Na bezplatnou konzultaci se objednejte ještě dnes - volejte: 777 338 733
Kryolipolýza v Beauty Clinic - Individuální zeštíhlující programy - Nejlepší estetické výsledky!

Výhody, kryolipolýza Brno, liposukce zmražením

Výhody liposukce zmražením

Proč je kryolipolýza srovnatelná s klasickou liposukcí?

 • Kryolipolýza redukuje 25 - 35% tukových buněk v ošetřované partii po jednom ošetření.
 • Vzhledem k účinné likvidaci tukové tkáně je liposukce zmražením srovnávána s klasickou liposukcí.
 • Kryolipolýza je výborná pro cílenou remodelaci a formování postavy, umožňuje formovat více partií současně - břicho, boky, stehna…
 • Úbytek tuků je dlouhodobý - kryolipolýza má trvalý efekt.
 • Kryolipolýza je neinvazivní liposukce - nezpůsobuje jizvy ani jiné poškození pokožky, není nutný chirurgický výkon a je bezbolestná.
 • Úbytek tukových buněk je přirozený, postupný a předvídatelný - liposukce zmražením je bezpečná.
 • Přístrojová technologie pro zmražení tukových buněk byla v USA schválená úřadem FDA, státní institucí pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů.
 • Vědecký objev - působení liposukce zmražením na likvidaci tukových buněk byl také prokázán mnoha klinickými a lékařskými studiemi, zejména v USA.
 • Ošetřující terapie v Beauty Clinic klienty nijak neomezuje v jejich denním režimu.

Kryolipolýza v Beauty Clinic

Nový rytmus pro zdravou estetiku - kryolipolýza - maximální slimming

Pro dosahování co nejlepších estetických výsledků jsou v neinvazivní estetice
rozhodující 2 faktory:

 • Přístrojové vybavení s precizní technologií.
 • Erudovaný terapeutický tým.

Proto v Beauty Clinic používáme pro liposukci zmražením značkové přístrojové vybavení, které nese název Kryolipo. Jde o kryolipolýzu značky BTL, světové špičky ve zdravotnické technice, s kterou se můžete setkat téměř ve všech nemocnicích.Kryolipo, kryolipolýza Brno, liposukce zmražením

Estetický přístroj Kryolipo v ošetřované partii spustí zmražením přirozenou likvidaci tukových buněk pomocí dokonalé a přesné technologie. Kryolipo zmrazí tukové buňky skrz pokožku, bez poškození okolní tkáně. Přístroj na liposukci zmražením dokáže redukovat nadbytečné tukové polštářky a velmi účinně formuje oblasti břicha a boků.

Průběh procesu liposukce zmražením

1. Apoptóza - úvodní fáze kryolipolýzy

Přístroj Kryolipo aplikátorem nasaje a ochladí tukovou tkáň v místě ošetřované partie. Zmražením a krystalizací tukových buněk dochází ke spuštění procesu, který likviduje tukové buňky, kryolipolýza je zahájena. Tento proces řízeného úmrtí tukové buňky se nazývá apoptóza.

2. Mikrofágy - průběžná fáze kryolipolýzy

Tukové buňky zanikají postupně, proto je kryolipolýza považována za maximálně bezpečnou. Buňky přirozené imunity, které se nazývají makrofágy, pozvolna odstraní odumřelé tukové buňky z organismu, stejně jako odstraňují i jiné nečistoty.

3. Hubnutí a remodelace - cílová fáze - kryolipolýza redukuje tuk

Po vytěsnění zlikvidovaných tukových buněk se v ošetřované partii redukuje tuková vrstva. Minimální úbytek tukových buněk je 25%, rozsah se zpravidla pohybuje v rozmezí 25 - 35%. Tělo přirozeně hubne, Vaše postava se postupně zeštíhluje, remodeluje a zpevňuje.

Proč je kryolipolýza žádanou mužskou záležitostí?
Kryolipolýza, oblíbená bezbolestná liposukce pro muže.

Muži a kryolipolýza

Zajímavost o kryolipolýze ze statistik estetiky

Podle statistik je kryolipolýza populární nejen u žen, ale velké procento klientů podstupujících liposukci zmražením tvoří také muži. Důvodem je efektivita zmrazovací terapie. Průzkumy říkají, že muži jsou zpravidla více zaměstnaní a kryolipolýza jakoKryolipolýza Brno, liposukce zmražením účinná redukční metoda s dlouhodobým efektem jim naprosto vyhovuje.
Další důvodem je skutečnost, že ženy jsou při péči o jejich vzhled mnohem důslednější a jsou ochotné podstoupit více různých zkrášlujících ošetření. Většina mužů je během estetických procedur velmi netrpělivá, proto muži hledají zpravidla jednoduché a účinné řešení, jakým je právě kryolipolýza.


Vaše nejčastější dotazy ke kryolipolýze

Pro koho je kryolipolýza vhodná?

Kryolipolýza je vhodná pro klienty, kteří uvažují o zeštíhlení postavy a chtějí bezpečně odstranit přebytečný tuk v problematických partiích, v oblastech břicha, boků, vnějších a vnitřních stehen. Dále je kryolipolýza doporučenou metodou pro všechny, u kterých dosud nebyly účinné jiné redukční metody. Vzhledem k její účinnosti je lipsoukce zmražením často srovnávána s klasickou liposukcí. Proto je kryolipolýza vhodnou alternativou pro klienty, kteří se obávají klasické liposukce a chtějí se vyhnout chirurgickému výkonu.


Jak ošetření kryolipolýzou v Beauty Clinic probíhá?

Součástí přístroje Kryolipo je aplikátor - aplikační hlavice, která je v kontaktu s Vaší pokožkou v průběhu ošetření. Po spuštění přístroje je jejím prvním úkolem nasát - vtáhnout tukový polštářek za pomocí podtlaku do aplikátoru. Následujících 5 minut působí na vtažený tukový polštářek radiofrekvenční vlny, jejich úkolem je připravit proces likvidace tukových buněk po podchlazení. Další fází ošetření přístrojem Kryolipo je již zmražení, tedy liposukce zmražením. V průběhu terapie může klient pociťovat mírný tlak a na začátku i pocit chladu v ošetřované lokalitě, který ovšem rychle ustoupí. Na ochranu pokožky používáme speciální gelovou membránu.


Jak dlouho každá procedura trvá?

V průběhu jednoho ošetření kryolipolýzou se zpravidla provádí 2 nasátí, v trvání 30ti60ti minut podle rozsahu tukového depozita v místě ošetření.


Kolik ošetření budu potřebovat?

Jednu stejnou partii, či její část se doporučuje ošetřit 1 x2 x, maximálně však 3x. Pokud se ošetřuje opakovaně stejná část provádí se ošetření po 6ti týdnech. Jinou partii lze ošetřit již po 14ti dnech.


Jaké výsledky mohu po kryolipolýze očekávat?

Kryolipolýza zlikviduje během jedné procedury 2535% tukových buněk v místě ošetření. Odumřelé buňky odstraňuje naše tělo přirozeně a postupně. Nástup prvních výsledků v podobě zeštíhlení ošetřované partie přichází zpravidla po 34 týdnech. Maximální efekt se dostavuje po 812 týdnech. Efekt je trvalý, podobně jako u klasické, chirurgické liposukce.


Jak poznám pravou a certifikovanou kryolipolýzu?

Kryolipolýza je úspěšnou metodou zeštíhlení. Bohužel na tomto úspěchu se snaží někteří podnikavci vydělat a používají pojem kryolipolýza k provozování procedur, při kterých nedochází k zmražení a likvidaci tukových buněk, ale pouze k ochlazení těla. Procedury jsou nabízené za nepatrnou cenu a lze se s nimi setkat například na slevových portálech. Je samozřejmé, že efekt zeštíhlení je u takových ošetření nulový.

Přístroj pro liposukci zmražením musí disponovat aplikační hlavicí, která nasaje a zmrazí tukovou tkáň. Teplota chlazení se pohybuje v rozmezí +5-10°C, zpravidla se při kryolipolýze používá teplota -2°C až -5°C. Před každou procedurou se musí použít speciální gelová, nemrznoucí membrána, bez ní nelze liposukci zmražením aplikovat.

V Beauty Clinic používáme přístrojovou techniku značky BTL, která získala řadu velmi významných ocenění v oblasti vývoje. Přístroje BTL disponují označením CE dle směrnic EU, splňují přísnou normu ISO 13485 pro certifikaci systémů jakosti u výrobců zdravotnické techniky a kanadskou CMDCAS - Canadian Medical Devices Conformity Assessment System. Mnoho z nich je také schváleno americkým státním úřadem pro kontrolu a účinnost lékařských přístrojů - FDA, ministerstvem zdravotnictví Kanady a dalšími kontrolními světovými orgány.

Kam dál? Mohlo by Vás zajímat kolik stojí kryolipolýza v Beauty Clinic.
Ceny najdete na stránce ceník liposukce »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK