Omlazení LIFTRON, NOVINKA!

Omlazení LIFTRON

V Beauty Clinic nabízíme nové ošetření, mikrojehličkovou radiofrekvenci. Omlazuje obličej a pokožku těla, vyhlazuje vrásky, redukuje strie a jizvy. Vyznačuje se výborným estetickým efektem a skvělými výsledky již po první proceduře. V současnosti je tato terapie nejúčinnějším řešením pro redukci strií a atrofických jizev po akné.

Ošetření provádíme pomocí přístrojové technologie, která se jmenuje Mikrojehličková frakční radiofrekvence LIFTRON. Estetický přístroj LIFTRON se pyšní dosud nevídanými omlazujícími účinky a je nekompromisním likvidátorem strií, které redukuje s permanentním účinkem. LIFTRON rychle a neinvazivně omlazuje pleť o 5 let, stačí pouze 2 - 3 procedury. Tváří přístroje se stala zpěvačka Martina Balogová.


Terapie je vhodná pro každého a lze ji aplikovat na téměř všechny tělové partie. Cena je dle ošetřované partie a druhu ošetření. Redukci jizev provádíme od 990 Kč, omlazení od 1 990 Kč, redukci strií od 2 490 Kč. Ceny jsou za 1 ošetření.

Na ošetření či bezplatnou konzultaci se můžete objednat na naší zákaznické lince: 777 338 733

Více informací o omlazení LIFTRON najdete na stránce Mikrojehličková radiofrekvence »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK