Masáže pro ženy i muže

Co stojí za stále rostoucí oblibou nejrůznějších druhů masáží?

Prospěšný vliv masáží na tělesnou i duševní pohodu člověka je znám tisíce let. Zvláště v dnešní době, kdy celá řada z nás vykonává fyzicky náročné, nebo naopak sedavé zaměstnání bez dostatku pohybu, může být masáž doslova poslední záchranou před nepohodlím a bolestmi nerůznějšího druhu. Právě proto jsou odborné masáže vyhledávanou léčebnou a relaxační metodou.

Masáže efektivně odstraňují stres, zmírňují bolesti hlavy, svalů i kloubů, řeší potíže se spánkem, povzbuzují organismus a urychlují hojení.

Odborná masáž zad, šíje a celého těla

Nedejte šanci bolestem zad, svěřte se do rukou odborníků na masáže!

Záda jsou hlavní oporou celého těla, proto si zasluhují dostatek pozornosti. Všichni víme, že bolest zad nás dokáže opravdu potrápit, je tedy vhodné se pravidelně svěřit do rukou odborníků na masáže. Odborná masáž zad působí blahodárně na nervy, které ovlivňují ostatní části lidského těla, pomáhá vrátit svalům jejich ohebnost a pohyblivost, bojuje proti ztuhlosti a přináší vítanou úlevu od bolesti.

Masáže zad, šíje a celého těla v Beauty ClinicJeště dále jde masáž celého těla, která je jedinečným relaxačním zážitkem pro Vaši duši i Vaše tělo. Celotělní masáže mají příznivý vliv na pokožku, nervovou soustavu, krevní oběh, trávení, a samozřejmě i na svaly a klouby. Masáž celého těla pomáhá zbavit tělo bolesti nohou, zad i hlavy a zanechá ve Vás příjemný pocit po celý den.


Masáž lávovými kameny

Účinná regenerace a relaxace

Lidský organismus je každý den vystaven ohromnému vypětí. Uklidnění, snížení napětí a duševní vyrovnanost jsou základním předpokladem pro spokojený život bez zdravotních problémů. Pravidelná regenerace těla je proto důležitá pro lidské zdraví a zpomalení stárnutí. Účinnou regenerační metodou s okamžitými zklidňujícími výsledky je masáž lávovými kameny.

Láva v roztavené formě dosahuje teploty až 1 200 °C. Lávové kameny mají proto mimořádnou schopnost zadržovat teplo. Před masáží nahříváme kameny na příjemnou teplotu 50 °C. K masáži používáme různé množství a velikosti kamenů, podle masírované partie. Při terapii se kombinuje speciální masážní technika s účinkem tepla lávových kamenů a osvěžujícího aromatického oleje.

Ideální terapie pro okamžité zklidnění

Teplo lávových kamenů zrychluje a prohlubuje efekt masáže. Povzbuzuje vnitřní orgány, uvolňuje svaly, křečovitost a ztuhlost, otevírá kožní póry, spouští detoxikaci. Blahodárná teplota a tlakové dotyky zrychlují očistný a regenerační proces. Masáž lávovými kameny je velmi uvolňující, pomáhá odstraňovat napětí a potíže se spánkem. Je ideální uklidňující terapií při častém pracovním přetížení.

TIP - Proč také zajít na masáž lávovými kameny?

Zpomaluje stárnutí pokožky:
Působí proti vzniku vrásek, vypíná a zvyšuje pružnost pleti, kůže se čistí a lépe dýchá.


Masáž rukou

Tato masáž uvolňuje napětí v pažích, které způsobuje bolesti šíje, ramen a hlavy. Velice důležitá relaxace rukou při práci u počítače. Masáž provádíme od konečků prstů až po ramenní kloub.


Masáž nohou

Pravidelná masáž nohou pomáhá předcházet vzniku křečových žil, pomáhá od otoků nohou.
Doporučení - kombinovat s masáží hýždí.


Masáž hýždí

Důležitá a zároveň velmi příjemná masáž proti ochabnutí hýžďových svalů. Hýžďové svaly ochabují především sedavým způsobem života, což má za následek vznik bederních bolestí.
Doporučení - kombinovat s masáží nohou nebo s masáží zad.


Celková masáž

Naprosto jedinečná masáž pro uvolnění celého těla. Působí blahodárně nejen na Vaše svaly, klouby a krevní oběh, ale také na nervovou soustavu. Odborně provedená masáž ve Vás zanechá příjemný pocit. Povzbudí organizmus a nastolí tělesnou i duševní pohodu.


Masáž obličeje a dekoltu

Luxusní velice příjemná masáž, která zpomaluje stárnutí. Zvyšuje pružnost obličejových svalů a pleti.

Kam dál? Mohlo by Vás zajímat kolik stojí masáže v BEAUTY CLINIC.
Ceny masérských služeb najdete na stránce ceník masáží »


Pokud hledáte relaxační masáže v Praze, Beauty Clinic doporučuje masáže v HAIR STUDIU MARIE, v Praze 2 na Vinohradech.Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK