Bezbolestná liposukce, metody

Stručný přehled o oboru bezbolestná liposukce - slovník výrazů.

Pro různé metody bezbolestné liposukce se používá několik alternativních názvů. Lidé jsou tak mnohdy dezorientováni v záplavě různých, často protichůdných informací. Proto jsme pro Vás připravili krátký přehled hlavních metod, včetně názvosloví, které se používá v oboru bezbolestná liposukce.


Neinvazivní liposukce nebo Bezbolestná lisposukce?

Neinvazivní a Bezbolestná lisposukce jsou nejvíce zažité názvy pro moderní zeštíhlovací terapii a znamenají totéž. Ošetření je příjemné až relaxační a naprosto bezbolestné, proto je nejčastěji terapie nazývána jako Bezbolestná lisposukce. Terapie se provádí bez nutnosti chirurgického zákroku a nezpůsobuje žádné poškození pokožky, odtud alternativní pojmenování Neinvazivní liposukce.


Lipolýza

Pochází z anglického slova Lipolysis a jde o odborný název pro metabolický proces, který vzniká v těle při odbourávání tuku. K procesu lipolýzy dochází také při bezbolestné liposukci a název lipolýza se proto někdy používá i v souvislosti s neinvazivní liposukcí. Slovo lipolýza najdete například v alternativním názvu pro Liposukci zmražením: Kryolipolýza, nebo v názvu kombinované bezbolestné liposukce: Kryoradiolipolýza.

Bezbolestná liposukce - pravda o metodách a terapiích.
Kterým metodám můžeme opravdu věřit?

Radiofrekvenční bezbolestná liposukce, radiofrekvenční liposukce

Bezbolestná liposukce aplikovaná v Beauty Clinic

Jedna z nejrozšířenějších metod pro bezbolestnou liposukci s výbornými estetickými výsledky, které jsou podložené klinickými studiemi a vědeckým výzkumem - věda dokazuje, že metoda má blahodárný estetický vliv. Kromě zeštíhlujícího efektu má radiofrekvenční liposukce i kosmetické účinky: omlazuje a zpevňuje pokožku - odstraňuje vrásky. Více informací o této metodě najdete na stránce bezbolestná liposukce.


Kryolipolýza, liposukce zmražením, také patentovaná či certifikovaná liposukce

Bezbolestná liposukce aplikovaná v Beauty Clinic

Kryolipolýza je nejnovější metoda bezbolestné liposukce, která byla vynalezena vědci a lékaři v USA. Název kryolipolýza pochází z anglického slova Cryolipolysis. Ten vznikl spojením řeckých slov: kryo - mráz, lipos - tuk, lysis - rozpad. V češtině se často používá i název liposukce zmražením.
Kryolipolýza je založena na vědeckém poznatku, že zánik tukové buňky započne jejím zchlazením na určitou teplotu. Technologie pro tuto metodu bezbolestné liposukce byla v USA nejen patentována, ale také schválena úřadem pro správu potravin a léčiv - FDA. Proto se jí někdy říká patentovaná či certifikovaná liposukce. Více informací o této metodě bezbolestné liposukce najdete na stránce kryolipolýza.


Kryoradiolipolýza nebo také kryo radiolipolýza

Bezbolestná liposukce aplikovaná v Beauty Clinic

Kryoradiolipolýza je metoda bezbolestné liposukce, která kombinuje ošetření kryolipolýzou s radiofrekvenční bezbolestnou liposukcí. Vhodnou kombinací obou metod dosahujeme celkově ještě lepších estetických výsledků. Více informací o této metodě bezbolestné liposukce najdete na stránce kryoradiolipolýza.


Kavitace

Kavitace byla hojně diskutovaná metoda bezbolestné liposukce, proti které se v minulosti vyhraňovala část odborné veřejnosti pro její nejasné účinky. Dnes se již téměř nepoužívá a pravděpodobně definitivní konec v používání kavitačních přístrojů v Evropě způsobila velmi kritická studie MUDr. Klause Hoffmanna, předního dermatologa z německé Univerzity v Bochumi, uveřejněná v roce 2010.

Pokud Vám v našem průvodci o bezbolestné liposukci
nějaké informace chybí - kontaktujte nás!

Bezbolestná liposukce v Beauty Clinic

Specializujeme se na tyto metody bezbolestné liposukce:

Bezbolestná liposukce Brno, neinvazivní liposukce


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK