Omlazení obličeje

Neinvazivní lifting obličeje

Jak obličeji opět dodat mladistvý vzhled?

Ženy obvykle touží po svěží, hebké pleti bez viditelných známek stárnutí, kterou by si rády uchovaly Omlazení obličeje, neinvazivní faceliftingi ve zralejším věku. Jak ovšem zastavit čas či dokonce proti času běžet a omládnout? Moderní žena je náročná, chce omládnout rychle, s viditelným účinkem a bezbolestně, tedy bez operace.

Stejně jako slunce ovlivňuje růst rostlin, tak moderní estetické technologie stimulují regenerační procesy a příznivě působí na omlazení pleti v oblastech obličeje, dekoltu a krku. Vyhlazují vrásky, redukují pigmentové skvrny, vypínají pokožku, omlazují a čistí pleť.

Této metodě omlazení obličeje říkáme neinvazivní lifting obličeje nebo také neinvazivní facelifting a používá se na profesionálních estetických pracovištích. Omlazení obličeje je žádanou ošetřující procedurou také u nás v Beauty Clinic.

Trápí Vás povadlý obličej a krémy nefungují? Chcete dodat Vašemu obličeji svěží vzhled? Objednejte se na omlazení obličeje do Beauty Clinic!

Omlazení obličeje, facelifting

Omlazení obličeje v Beauty Clinic

Exilis Face - moderní metoda omlazení pleti obličeje

Omlazení obličeje - facelifting provádíme terapiemi s využitím omlazujících účinků přístroje Exilis Omlazení obličeje - před omlazením značky BTL. Pro omlazení obličeje používáme speciální aplikátor Exilis Face, který je určený pro profesionální využití v estetice pro omlazení a regeneraci pleti. Omlazení pomocí Exilis Face je účinné i pro partie krku, podbradku, dekoltu a hřbetů rukou. Ošetření je vhodné pro každý věk a všechny typy pleti.

Ve srovnání s plastickou operací je omlazení obličeje pomocí Exilis Face neinvazivní omlazující procedura - tzn. bez jizev, je bezbolestná a naprosto bezpečná. Doporučuje se i mladším ženám, které si tak udržují pokožku obličeje stále ve svěžím stavu.


Omlazení obličeje Brno

Exilis Face - moderní omlazení pro ženy a muže:

 • Vyhlazování, redukce vrásek - omlazení obličeje.
 • Neinvazivní facelifting - vypnutí pleti.
 • Zlepšení kvality a struktury pokožky - obnova kolagenu.

Omlazení obličeje - po terapiiPřístroj využívá pro omlazení obličeje kombinovaný regenerační účinek ultrazvukových vln a radiofrekvenční energie. Současným - duálním působením dochází k metabolické aktivitě buněk, které začnou vytvářet nová kolagenové vlákna. Jde o patentovanou technologii CRT - Collagen Refill Technology, tzv. obnovování vlastního kolagenu.

V ošetřované partii obličeje dochází v hlubších vrstvách pleti k postupné aktivaci a posilování kolagenních a elastických vláken. V důsledku toho se pokožka vypíná, vyhlazují se vrásky a celkově se zlepšuje struktura pleti.

Procedury omlazení obličeje provádíme s použitím speciálního séra,
které zvyšuje omlazující účinky.

Omlazení obličeje Exilis Face

Výhody omlazení obličeje

Výhody omlazení obličeje Exilis Face

 • Celkově omlazuje obličej a okolní partie.
 • Redukuje a vyhlazuje vrásky s vysokou úspěšností.
 • Ošetření je vhodné pro ženy i muže, pro každý věk a typ pleti.
 • Vypíná pokožku, jde o tzv. bezbolestný neinvazivní facelifting.
 • Stimuluje tvorbu kolagenu, zvyšuje pružnost pokožky obličeje.
 • Zlepšuje prokrvení unavené pleti, podporuje detoxikaci a regeneraci povadlé pokožky.
 • Snižuje napětí, působí relaxačně, má příznivý vliv na psychiku.
 • Pomocí Exilis Face lze ošetřovat různé partie pro omlazení: obličej, krk, dekolt a hřbety rukou.

Jaký počet omlazujících procedur budu potřebovat?

Průměrně se provádí 4 až 6 omlazujících procedur s odstupem 7 dní. Na proceduru omlazení obličeje tedy docházíte 1 x týdně. Počet potřebných ošetření se individuálně liší dle stavu pleti a věku klienta. Jedna ošetřující procedura trvá zpravidla 40 minut.

Celkový počet procedur je třeba dodržet pro dlouhodobější udržení efektu omlazující terapie. Mezi procedurami se nedoporučuje dělat delší časové intervaly než je uvedeno. Přerušením může být narušen finální estetický výsledek.


Omlazení obličeje Brno

Proč na omlazení obličeje do Beauty Clinic

Individuální omlazující programy pro zvýšení Vašeho sebevědomí
a psychickou pohodu

Klientkám nabízíme moderní a šetrnou metodu pro omlazení obličeje, která ženu nevyřadí z běžného pracovního procesu ani ji nebude společensky omezovat. Omlazení obličeje je ideální pro každou ženu, která začíná pozorovat přibývající vrásky nebo je nešťastná z prohlubování těch stávajících. Na základě konzultace a stavu pokožky obličeje Vám sestavímeOmlazení obličeje individuální omlazující program.

Pomocí terapie omlazení obličeje v Beauty Clinic získá Vaše pleť kompletní péči s využitím profesionální přístrojové estetiky. Klientkám přináší nejen zkrášlení, ale také psychickou pohodu a příjemný pocit ze znovunabytí svěží a pevné pleti. Váš obličej bude opět působit mladistvě a s tím jde ruku v ruce i zvýšení Vašeho sebevědomí a spokojenosti.


Jak a proč stárne lidská pokožka (nejen) na obličeji?

S přibývajícím věkem lidská pokožka ztrácí na pružnosti a dochází k ochabnutí svalů. V podkoží ubývá bílkovina kolagen, která je základním stavebním prvkem pojivové tkáně. Na obličeji a v jeho okolí se změny projevují ochablostí a pokleslostí pleti se sklonem ke tvorbě vrásek.

Procesy stárnutí pokožky jsou na obličeji nejvíce patrné v oblasti lícních kostí, tváří, víček, brady, dekoltu, krku a kolem očí, nosu a rtů. Nejen přirozené stárnutí je důsledkem ochablé pleti na obličeji. Uspěchaný životní styl, každodenní stres či nervové vypětí, to vše se podepisuje na uvadající pleti obličeje a na jejím rychlejším stárnutí.

Kam dál? Mohlo by Vás zajímat kolik stojí omlazení obličeje jedinečným přístrojem Exilis Face. Ceny najdete v ceníku omlazení obličeje »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK