Partneři estetického centra Beauty Clinic

Bezbolestná liposukce ve Studiu Lia.
Studio Lia v Brně je centrum pro estetické tvarování postavy. Provádí příjemné, bezbolestné a časově nenáročné terapie moderními přístroji a metodami. Mezi naše hlavní estetické služby patří: bezbolestná liposukce, kryolipolýza - liposukce zmražením, odstranění celulitidy a epilace.

Uvažujete o chirurgickém odstátí přebytečného tuku?
Informace týkající se tumescentní liposukce naleznete na portálu Plasticka-chirurgie.info.

Trápí vás nehezké tukové polštářky v oblasti boků, stehen či vnitřních stran kolen?
Liposukce může pomoci. Informujte se, která z forem liposukce by byla pro Vás vhodná. Objednejte se na konzultaci v Ústavu estetické medicíny.

Klinika plastické a cévní chirurgie Perfect Clinic
se specializuje na všechny běžné zákroky estetické medicíny, jako je např. liposukce, plastické operace prsou, nosu a břicha. Novinkami v nabídce jsou miniinvazivní zákrok Silhouette lift a odstranění křečových žil pomocí laseru.

www.sanatoriumchotoviny.cz
Sanatorium Chotoviny je prestižní soukromá klinika kde jsou služby ve velmi vysoké kvalitě a mohu je jenom doporučit.

Soukromá zubní ordinace v Praze
nabízí široké spektrum moderních léčebných postupů dospělým i dětským klientům. Svěřte se do rukou odborníků s SchwarzDent - zubní ordinace v Prazemnohaletou zkušeností v oboru a poznejte výhody komplexní, individuální a především profesionální péče. Všechny zákroky od bělení zubů, preventivních prohlídek, ozonoterapie až po protetika jsou prováděny v komfortní ordinaci s nejnovějším technickým vybavením.Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK