Péče o pleť s použitím kvalitní kosmetiky

Péče o pleť, Beauty Clinic BrnoNejen ženy, ale i moderní muži, kteří dbají na svůj vzhled, dobře ví, že o pleť je potřeba pravidelně a důkladně pečovat. Pleť je naší vizitkou a měla by na první pohled vypadat zdravě a svěže. A nejde jen o vzhled - povadlá pleť bez lesku, s nečistými póry a známkami únavy Vám zcela jistě nedodá pocit spokojenosti a sebevědomí.
V Beauty Clinic nabízíme celou řadu kosmetických ošetření, používáme jen kvalitní kosmetiku značek Ericson Laboratoire a For Life & Malaga. Víme, že jen kvalitní produkty zaručí perfektní a dlouhotrvající výsledek kosmetického ošetření.

»Kvalitní kosmetika nepečuje jen o vzhled,
ale také o zdraví Vaší pleti!«

Péče pro krásu i zdraví

Touha po atraktivním vzhledu a zářivé pleti bez vrásek není jediným důvodem, proč o Vaší pokožku pečovat. Kůže je největším orgánem lidského těla a plní celou řadu důležitých funkcí. Aplikací vhodné kosmetiky dosáhneme nejen perfektního vzhledu, ale napomůžeme i celkovému zdraví pleti.

Důvěřujte ověřeným kosmetickým značkám!

Ericson Laboratoire + For Life & Madaga = profesionální kosmetika s prvotřídními výsledky

Na trhu s kosmetickými přípravky se to jen hemží pestrou škálou nejrůznějších výrobků. Od těch výborných, přes méně kvalitní, až po nebezpečné. Chcete-li docílit krásné pleti, vybírejte obezřetně! V Beauty Clinic používáme značkovou kosmetiku, která je založena na vědeckých základech a dlouhodobých klinických zkušenostech. Jen kvalitní kosmetika je cestou k hebké, pružné a především zdravé pokožce.


Francouzská kosmetika ERICSON LABORATOIRE

Jedinečná inovativní kosmetika vyvinutá špičkovými vědci

Péče o pleť, francouzská kosmetika ERICSON LABORATOIRE, Beauty Clinic BrnoJedním z prvních francouzských vědců, který v praxi využil švýcarskou metodu buněčné terapie, byl profesor švédského původu Ericson, student držitele Nobelovy ceny za biologii Alexisa Carrela. Právě tento novátorský přístup a využití nejnovějších vědeckých poznatků v kosmetické praxi jsou základem konceptu beauty terapie Ericson Laboratoire.

Hledáte-li nekompromisní způsob péče o pleť s viditelným a dlouhotrvajícím efektem, volte nechirurgický beauty koncept Ericson Laboratoire. Kosmetika Ericson uplatňující medicínský přístup ke kráse je určena pro ošetření obličeje i celého těla. Mezi nejzajímavější procedury této beauty terapie patří unikátní ošetření kaviárem Fresh caviar pro zpevnění a vyčištění pleti.

FRESH CAVIAR, organická péče o pleť díky potenciálu čerstvých kaviárových buněk

Péče o pleť, organická péče Fresh CaviarKvalitní kaviár je bohatý na výživné látky, které jsou nezbytné pro stavbu životně důležitých struktur. Obsahuje např. důležité složky buněčných membrán fosfolipidyfosfoproteiny, bílkoviny, peptidy a esenciální aminokyseliny. Tento přírodní koktejl tedy zahrnuje všechny látky nezbytné pro mladistvou a zdravou pleť. Extrakt z čerstvých kaviárových buněk používaný v rámci procedury Fresh Caviar zajišťuje buněčnou stimulaci, zpevnění, výživu, hydrataci a vyčištění pleti. Kaviárový extrakt navíc neobsahuje žádné chemické konzervanty, jde o 100% přírodní produkt vhodný pro ženy i pro muže.


FOR LIFE & MADAGA, česká kosmetika s francouzským základem

Vaše pleť si zaslouží být hýčkána, neboť jen tak zůstane krásná a svěží

Péče o pleť, kosmetika FOR LIFE & MALAGA, Beauty Clinic BrnoK oblíbeným kosmetickým značkám, které mají na trhu pevné místo, patří i kosmetika For Life & Madaga. S výrobky této značky se lze setkat v exkluzivních kosmetických salonech včetně Beauty Clinic.
Spolu s kosmetickou péčí pomáhají produkty For Life & Madaga také s péčí o citlivou kůži například u alergiků, ekzematiků a dokonce i u kojenců. Všechny přípravky respektují přirozené vlastnosti lidské pokožky, udržují ji zdravou, pružnou a krásnou.

Komplexní kosmetická řada For Life & Madaga zahrnuje hydratační a regenerační přípravky pro všechny druhy pleti. Uznání z řad odborníků dermatologie, kosmetologie a farmakologie dokazuje, že produkty For Life & Madaga patří mezi špičku v oboru kosmetické péče.

Kam dál? Mohla by Vás zajímat aktuální nabídka kosmetických ošetření.
Přejděte na ceník péče o pleť a tělo »

Péče o pleť v Brně - kosmetické ošetření produkty značky For Life & Madaga doporučujeme též ve Studiu Lia v Brně. Hledáte kvalitní kosmetické ošetření v Praze? Beauty Clinic doporučuje profesionální kosmetické ošetření produkty ERICSON LABORATOIRE v salónech krásy HAIR STUDIO MARIE v Praze 2, 5 a 6.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK