Prodlužování řas

Toužíte mít krásné řasy 24 hodin denně?

V Beauty Clinic prodlužujeme řasy profesionálními metodami Luxus Lashes a Blink LASHES

Prodlužování řas BrnoChcete-li získat okouzlující pohled s hezkými řasami doporučujeme Vám zaměřit pozornost na moderní metody prodlužování řas. Prodloužením získáte krásné, přirozené řasy, které doplní a podtrhnou Vaše každodenní líčení. Prodloužené řasy jsou natolik vzhledově dokonalé, že nebudete muset používat řasenku.

V Beauty Clinic prodlužujeme řasy proslulými technikami Luxus Lashes a Blink LASHES, které si oblíbily miliony žen po celém světě. Provádíme také zdobení řas speciálními drobnými kamínky. Řasy zdobíme kamínky renomované značky Swarovski, která vyrábí nejmenší ozdobné prvky tohoto druhu na světě. Našim zákaznicím garantujeme profesionální péči o jejich řasy.

»Řasy Luxus Lashes: krása, přirozenost - dokonale kopírují tvar Vašich řas. Prodloužené řasy vydrží nejen při sportu, sprchování, ale i v sauně!«

Prodlužování řas Luxus Lashes

Odhalte tajemství krásných a přirozených řas!

Revoluční systém prodlužování řas Luxus Lashes nabízí velmi kvalitní řasy s vysokou odolností. Aplikace prodlužování se provádí postupným nanášením jednotlivých řas Luxus Lashes na Vaše vlastní řasy, a jejich pružným spojením. Elastické propojení vytváří okouzlující a zároveň přirozený vzhled. Řasy jsou lehké, nepromokavé a velmi odolné proti každodennímu opotřebení.

Prodloužené řasy Vám vydrží až dva měsíce, v případě průběžné péče a doplňování řas v Beauty Clinic i déle. S řasami Luxus Lashes se nemusíte omezovat ani při Vašich aktivitách. Vydrží Vám nejen při sportu, sprchování, ale třeba i v sauně. Takovou mírou bezpečného zatížení se nemůže pochlubit žádná jiná metoda prodlužování řas. Vyzkoušejte Luxus Lashes a získejte krásné, přirozeně vyhlížející řasy Vašich snů. Udělejte si radost a objednejte se na prodlužování řas!


Po prodlužování řas

Před prodlužováním řas

Po prodlužování řas Před prodlužováním řas

Vybíráme z nabídky řas Luxus Lashes

Vždy dokonalé řasy pro každou příležitost

Prodlužování řas v BrněV Beauty Clinic Vám odborně poradíme jak si správně vybrat z bohaté nabídky řas Luxus Lashes. Spolehlivě Vám pomůžeme při výběru řas pro jakoukoliv příležitost. Náš profesionální personál je vyškolený na aplikování řas technikou Luxus Lashes.
Nabízíme tři typy řas v různých barvách a jejich odstínech, v různých tloušťkách nebo délkách, řasy mají různá natočení a zakřivení:

Syntetické řasy

 • Aplikace syntetických řas se vyznačuje naprosto přirozeným vzhledem. Z hlediska každodenní péče
  o řasy jsou velmi praktické. Vaše řasy budou vypadat dokonale i bez použití řasenky.

Norkové řasy

 • Patří do nejnovější generace řas. Jejich předností je vysoká pevnost a jsou pohodlné na nošení. Některé ženy tvrdí, že aplikace norkových řas jim dodává dramatický vzhled.

Hedvábné řasy

 • Působí velmi přirozeně, jsou lehčí než řasy norkové a vyznačují se také větší ohebností.

Prodlužování řas Blink LASHES

Skvělá cena, možnost doplnění barevných řas pro Váš atraktivní vzhled

Prodlužování řas Blink LASHESDalší metodou v naší nabídce prodlužování řas je technika Blink LASHES, někdy nazývaná jen krátce B-LASHES. Stejně jako u metody Luxus Lashes se prodlužování provádí nanášením jednotlivých řas na původní řasy, technikou Řasa na Řasu.

Jak probíhá aplikace prodlužování řas Blink LASHES?

Řasová stylistka během aplikace spojuje Vaše řasy a řasy B-LASHES pomocí adheziva, které vytvoří pevný a pružný spoj. Adhezivum je hypoalergenní a používá se například v plastické chirurgii jako medikální řešení pro dokonale přesné pooperační spojení pokožky bez stehů. Řasy jsou aplikované individuálně tak, aby svým natočením dokonale a přirozeně prodloužily Vaše původní řasy. Prodlužování řas zpravidla trvá 90 minut, kdy aplikujeme 60 až 80 řas značky Blink LASHES.

Upozornění: Pohled s prodlouženými řasami Blink LASHES působí na muže jako uragán. Dámy připravte se, že budete na roztrhání!

Prodloužené řasy jsou krásné, zahuštěné a působí přirozeně k nerozeznání od řas přírodních. Disponují dobrou odolností proti vodě, nevyžadují náročnou péči a jsou proto velmi praktické pro každodenní použití. Průběžným doplňováním řas v Beauty Clinic si trvale uchováte pocit dokonalosti v péči o Vaše řasy.

Výhody prodlužování řas Blink LASHES!

 • Skvělá cena za prodlužování je hlavní výhodou techniky Blink LASHES. Syntetické řasy s nižšími náklady na technologii řasové výroby umožňují nabídnout prodlužování řas za velmi atraktivní cenu, která je dostupná všem klientkám.

Pro zajímavý či svůdný pohled Vám doporučujeme doplnit prodloužené řasy Blink LASHES o několik originálních barevných řas v barvě dle Vašeho výběru. Nazdobení řas speciálními kamínky značky Swarovski pak může být dokonalou tečkou pro magický či podmanivý pohled každé ženy, která se chce líbit svému okolí.


5 x PLUS pro prodlužování řas v Beauty Clinic

Objednejte se ještě dnes! Najdete nás v centru Brna.

Prodlužování řas Brno

 • Vynikající estetické výsledky.
 • Nadstandardní odolnost řas Luxus Lashes a Blink LASHES.
 • Široký výběr barev a provedení řas.
 • Profesionální péče o Vaše řasy vyškoleným personálem.
 • Individuální přístup v hezkém prostředí, v dobře dostupné lokaci v centru Brna.

Zdobení řas kamínky značky Swarovski

Zdobení řas BrnoProdlužování řas nemusí být jediný způsob, jak Vašim očím dodat jedinečný vzhled. Beauty Clinic Vám také nabízí zdobení řas kamínky světoznámé značky Swarovski. Takto ozdobené řasy jen podtrhnou Vaší individualitu a zařadí Váš pohled do kategorie „Neodolatelný“.

Kam dál? Na stránce ceník prodlužování řas najdete ceny
za prodlužování, doplňování a zdobení řas.

V Brně také doporučujeme prodlužování řas Blink Lashes ve Studiu Lia. V Praze doporučujeme navštívit přední kosmetický salón HAIR STUDIO MARIE - Praha 5, Smíchov, který se specializuje na na prodlužování řas Luxus Lashes a B-Lashes.Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK