Tělové zábaly

Dopřejte Vašemu tělu ozdravující zábal!

Žijeme v uspěchané době a někdy zanedbáváme péči o naše tělo, které každý den často přetěžujeme. Jestliže chcete být Tělové zábalyzodpovědnější v péči o Vaše zdraví a cítit se v lepší kondici, dopřejte Vašemu tělu příjemnou ozdravující proceduru - tělový zábal.

Mnohačetná účinnost na zlepšení lidského zdraví činí z tělových zábalů dobré pomocníky v boji s každodenním stresem a některými zdravotními problémy. Tělové zábaly napomáhají hloubkovému čištění a detoxikaci těla, uvolňují svaly, zpevňují pokožku a urychlují regeneraci organismu.

Tělové zábaly rozhodně nejsou žádným přepychem a doporučujeme jejich účinky alespoň vyzkoušet. Příjemná a osvěžujícíTělové zábaly kúra tělu po všech stránkách prospěje, a například zábaly proti celulitidě ženám pomáhají velmi efektivně redukovat projevy celulitidy. Někdy stačí pouze jeden pokus a stanete se na tělových zábalech přímo závislí. Pro naše klienty jsou tělové zábaly skutečným přínosem, neboť zlepšují jejich zdraví a duševní rovnováhu.

»Tělové zábaly: prospívají zdraví, zklidňují mysl, čistí a uvolňují organismus, zeštíhlují - odbourávají tuky a pomáhají proti celulitidě

Anticelulitidní zábaly

Speciální tělové zábaly proti celulitidě

Ženám, které bojují s celulitidou, doporučujeme speciální tělové zábaly proti celulitidě. Anticelulitidní zábal redukuje projevyTělové zábaly proti celulitidě celulitidy, obnovuje elastinová a kolagenová vlákna, která přispívají k omlazení pokožky. Prohřívání a prokrvení těla spolu s kombinací účinných látek, které při zábalu tělo vstřebává, podporují látkovou výměnu.
Odbourávají se tuky - redukuje se tuk v podkoží. Tělo pak škodliviny odvádí přes lymfatický systém. Speciální anticelulitidní zábal aplikovaný pravidelně, pomáhá projevy celulitidy nejen odstraňovat, ale i celulitidě předcházet, a právě v tom je jedinečný.


Tělové zábaly spojují příjemné s užitečným

Regenerace - Zeštíhlení - Relaxace

Tělové zábaly jsou vždy velmi příjemnou relaxací. Kdo by si nechtěl pravidelně dopřát příjemné poležení, které Vás naladí nejen fyzicky, ale také duševně a zharmonizuje všechny Vaše smysly. O tělesnou schránku je nutné pečovat pro všech stránkách, což v tomto případě platí bezezbytku. Při správně zvoleném tělovém zábalu si nejenom odpočinete a načerpáte nové síly, ale můžete také zhubnout o pár centimetrů v pase, což zejména ženy vždy vítají.


Nabídka tělových zábalů Beauty Clinic

Tělový zábal Magic Wrap

Tělový zábal Magic Wrap

Detoxikační zábal - zvyšuje účinnost po radiofrekvenční liposukci a kryolipolýze!

Magic Wrap je vyhledávaný detoxikační tělový zábal, který Vám pomůže při získání krásného vzhledu a štíhlejší postavy. Zeštíhluje problematické tělesné partie, v kterých zpravidla dochází k největšímu ukládání tuku. S jistotou Vás zbaví ochablé kůže, celulitidy a nechtěných centimetrů navíc. Za 60 minut pomocí tělového zábalu Magic Wrap můžete ztratit 15 až 30 cm. Tělový zábal Magic Wrap sestává z celkem 8mi zahřátých bandáží. Každá bandáž se před zabalením těla ponořuje do teplé minerální lázně.

Jaké jsou účinky tělového zábalu Magic Wrap?

 • Silný detoxikační efekt, odstraňuje nečistoty z těla, vhodný po chemoterapii.
 • Přispívá k odstranění celulitidy.
 • Zkvalitňuje pokožku - její vzhled a hladkost, přirozenou barvu, vyhlazuje vrásky, zvyšuje vlhkost a stahuje póry.
 • Podporuje činnost imunitního a lymfatického systému a krevního oběhu.
 • Protizánětlivé účinky tělového zábalu slouží jako podporující při léčbě akné, lupénky a kožních ekzémů.
 • Tělový zábal Magic Wrap má velký obsah vitamínů a minerálů, přispívá k optimalizaci rovnováhy kyselin.
 • Podporuje redukci tuků - hubnutí, formuje postavu po zhubnutí či po těhotenství.
 • Zrychluje tělesný metabolismus, zvyšuje přísun energie a snižuje únavu.
 • Pomáhá při bolestech svalů, hlavy a při zácpě.
 • Přispívá k odvodnění - snižuje oteklost.
 • Magic Wrap je relaxační tělový zábal, který pomáhá i při problémech s nespavostí.

Tělový zábal proti celulitidě

Tělový skořicový zábal

Velmi účinný proti celulitidě

Skořicový zábal je velkým pomocníkem při odstranění celulitidy, neboť má výbornou schopnost prohřívat a prokrvovat.Tělový zábal proti celulitidě Dokáže tak zmenšit objem stehen i zadečku. Prohřátá místa teplem podporují látkovou výměnu a dochází k odbourávání podkožního tuku. Současně zábal účinně pomáhá odvádět přebytečnou vodu z tkání.
Skořicový zábal Vám problém s celulitidou nejen pomáhá řešit, ale pravidelným ošetřením dokáže celulitidě i předcházet. Obnovuje elastinová a kolagenová vlákna, která přispívají k omlazení pokožky, příznivě také působí proti bolesti kloubů. Zábal provádíme společně s lymfodrenáží 45 minut. Skořicový zábal se může provádět 2x týdně.


Celustin tělový zábal proti celulitidě

Celustin, anticelulitidní zábal

Vyhledávaný anticelulitidní zábal nejen proti celulitidě

Celustin je vyhledávaný anticelulitidní zábal s vysokým obsahem rostlinných extrátů a silic. Způsobuje místní prohřátí a prokrvení tkáně, zvyšuje tak látkovou výměnu a urychluje odbourávání tukových buněk. Aktivní látky zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží. Zábal provádíme společně s lymfodrenáží 45 minut pro jeho větší účinnost. Zábal Celustin se smí pro jeho hloubkovou účinnost provádět 1x za 5 dnů.


Břečťanový zábal proti celulitidě

Břečťanový zábal proti celulitidě

+ Lymfodrenáž 45 minut zdarma!

Břečťan popínavý se s úspěchem používá na tlumení vnějších projevů celulitidy. Používá se do léčivých prostředků, které urychlují hojení ran, spálenin, pohmožděnin a nejrůznějších forem kožních vyrážek nebo ekzémů. Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její pružnost. Napomáhá tlumit bolest kloubů.


Lymfodrenážní zábal na detoxikaci

Lymfodrenážní zábal na detoxikaci

Pro očistu organismu - tělo bez toxinů a nemocí!

Lymfatický systém se v lidském organismu stará o jeho očistu od škodlivin a toxických látek. Správně fungující detoxikace podporuje imunitu a činnost orgánů, napomáhá proti únavě, migréně a různým zdravotním potížím či nemocem. Chcete-li zhubnout začněte detoxikací! Zhubnete pak snadněji a rychleji.

Lymfodrenážní zábal na detoxikaci nastartuje Váš lymfatický systém díky svému unikátnímu složení. Gelová směs s bohatým obsahem biologických blahodárných látek, rostlinných výtažků a silic, zesiluje stěny lymfatických cév a zvyšuje jejich pružnost. Zábal na detoxikaci přispívá k čištění pleti, podporuje regeneraci těla po větší fyzické námaze, snižuje otoky a celkově zlepšuje stavy při pocitech těžkých a unavených nohou. Po ošetření se nedoporučuje vycházet na přímé slunce.

Ceny uvedených tělových zábalů najdete na stránce:
ceník ošetření celulitidy »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK