Bezbolestná liposukce - lipolýza

Bezbolestná liposukce Brno, neinvazivní liposukce

Proč si ženy a muži vybírají k zeštíhlení bezbolestnou liposukci?

Udržet si dobrou kondici a hezký tělesný vzhled je každodenní snahou mnoha žen a mužů. Často se však potýkáme s nadváhou, a to přestože o své tělo pravidelně pečujeme. Každá žena by si také ráda uchovala ladné křivky i ve zralejším věku. Všechny spojuje touha vypadat hezky a cítit se dobře, proto neustále hledáme nové estetické možnosti.

Co lze tedy dělat když Vám cvičení ve fitcentru nepomáhá,
nebo Vás vůbec nebaví a dlouhodobá dieta Vás neláká?

Vyhledávanou zeštíhlující terapií, která opravdu zatočí s nevzhledným tukem je bezbolestná liposukce. Jde o zažitý název pro cílenou redukci tuků v požadované partii - zeštíhlení, které provádíme bez chirurgického výkonu. V současné době patří bezbolestná liposukce mezi nejžádanější neinvazivní estetické ošetření.

Rychlý přehled metod bezbolestné liposukce, na které se můžete objednat do Beauty Clinic:
Kryolipolýza + Radiofrekvenční bezbolestná liposukce + Kryoradiolipolýza.

Výhody, bezbolestná liposukce Brno, neinvazivní liposukce

Výhody neinvazivní bezbolestné liposukce

Proč je bezbolestná liposukce nejžádanější estetické ošetření?

 • Vynikající zeštíhlovací, estetické a kosmetické výsledky.
 • Rychlé dosažení první, jasně měřitelné proměny.
 • Nejsou známé žádné vedlejší účinky.
 • Bez poškození pleti - bez jizev, bezbolestná liposukce zasahuje do podkoží, nezpůsobuje žádné jizvy nebo poškození pokožky.
 • Bez rizika a bez operace, odpadají všechna rizika spojená s operačním zákrokem nezbytným u klasické liposukce. Proto je terapie často nazývána jako neinvazivní bezbolestná liposukce.
 • Bez nutnosti hospitalizace, není nutný pobyt v nemocnici či na klinice.
 • Bez rekonvalescence, po ošetření můžete pokračovat v běžném denním režimu.
 • Bez bolesti - bezbolestná liposukce je příjemné ošetření, povzbuzující organismus a probíhá naprosto bezbolestně.
 • Ošetření je cíleně zaměřené na konkrétní část těla, umožňuje zeštíhlení problémové partie nebo i více partií současně.
 • Bezbolestná liposukce je vhodná pro všechny typy pokožky.
 • Terapie je časově nezatěžující, ošetření nezpůsobuje klientům téměř žádné časové ztráty.

Radiofrekvenční bezbolestná liposukce

Zeštíhlení postavy, cílené formování partií, zpevňování pokožky...

Jednou z našich hlavních specializací v oboru neinvazivní liposukce jsou zeštíhlující terapie metodou, která se nazýváBezbolestná liposukce Brno, neinvazivní liposukce radiofrekvenční bezbolestná liposukce. Radiofrekvenční metoda vznikla na základě vědeckých poznatků a její účinnost byla potvrzena lékařskými a klinickými studiemi a dlouhodobou praxí.

Princip radiofrekvenční bezbolestné liposukce je založený na schopnosti radiofrekvenční energie proniknout do podkoží a cíleně zeštíhlovat, formovat postavu - redukovat tukovou tkáň. Jde o metodu osvědčenou a pro její mimořádné estetické výsledky je každý den aplikována estetickými pracovišti po celém světě. Pozitivní účinky radiofrekvenční energie se v různých oblastech medicíny úspěšně využívají již několik desetiletí.

»Výhody radiofrekvenční liposukce v Beauty Clinic.«
Technologie Exilis - používáme nejlepší přístroje v profesionální estetice.

V čem je Exilis unikátní? Jaké výhody Vám poskytne?

Radiofrekvenční bezbolestná liposukce je v Beauty Clinic prováděna s využitím unikátní technologie přístroje Exilis, který najdete pouze na profesionálních estetických pracovištích. Exilis vyvinula značka BTL, jeden z 5ti největších světových výrobců estetické techniky.

Exilis zvyšuje účinnost bezbolestné liposukce!

Bezbolestná liposukce Brno, Exilis Exilis byl vyvinutý jako nejpokročilejší estetické zařízení pro neinvazivní tvarování postavy. Jeho unikátnost spočívá v tom, že kombinuje využití radiofrekvenční a ultrazvukové energie. Vlnění ultrazvukové energie proniká do hlubších tukových vrstev v podkoží, kde jejich struktury rozrušuje. Radiofrekvenční energii je tak umožněno snadněji pronikat a následně rozpouštět tuk i v těchto hlubších vrstvách. Zeštíhlovací efekt je proto celkově příznivější - Exilis zvyšuje účinnost bezbolestné liposukce.

Exilis má další blahodárné estetické účinky

Příjemným doprovodným prvkem radiofrekvenční liposukce je její blahodárný vliv na zpevňování pokožky. Někdy se jí proto říká omlazující bezbolestná liposukce. Exilis je také velmi účinný v dalších estetických procedurách jako jsou např.: odstranění celulitidy, omlazení - rejuvenace, omlazení obličeje - facelifting, zvyšování elasticity pokožky a odstranění vrásek.

Odborné ocenění Exilisu ve světě - Exilis letos nejlepší v USA!

Když v letošním roce estetické kliniky v USA hlasovaly o nejlepší přístrojovou technologii v oblasti radiofrekvenční liposukce, byl jejich jasnou volbou Exilis. Přístroj Exilis byl proto vyhodnocen jako nejlepší estetická technika na zpevnění těla a získal hlavní cenu na THE Aesthetic Show v Las Vegas. Toto ocenění je odbornou veřejností považováno za mimořádně prestižní.

Vyjádření předních světových dermatologů k technologii Exilis.
Co napsali o Exilisu lékaři a odborníci na estetiku?

Reference, bezbolestná liposukce Brno, neinvazivní liposukce „Bezpečnost léčby a úžasné výsledky jsou hlavní výhodou Exilisu. Pohodlí a krátká délka léčby z něj činí vynikající nástroj na odstraňování nadbytečného tuku, zpevňování pokožky a k redukci vrásek.”
Dr. Klaus Fritz
Prezident Evropského společenství pro laserovou dermatologii
Reference, bezbolestná liposukce Brno, neinvazivní liposukce „Léčba je vhodná téměř pro všechny pacienty, soudě podle výsledků. Moji pacienti, ale i zaměstnanci jsou
technologií přístroje Exilis a dosaženými estetickými výsledky ohromeni.”
Dr. Patricia Wexler
Docentka dermatologie, Lékařská fakulta Mount Sinai, NYC, USA
Reference, bezbolestná liposukce Brno, neinvazivní liposukce „Míra spokojenosti pacientů je vysoká,
po 4 sezeních v dvoutýdenních intervalech došlo v průměru k redukci objemu tuku o 4 až 15 cm. A to během bezbolestné, rychlé, jen 20 minut trvající ambulantní léčby, která následně nikterak neomezuje aktivity.”
Dr. Lisa A. Zdinak
Precision Aesthetics, NYC, USA
Reference, bezbolestná liposukce Brno, neinvazivní liposukce „S Exilisem máme opravdu jen ty nejlepší zkušenosti. Léčebná procedura je rychlá a bezbolestná, a také vysoce esteticky účinná. Terapii Exilis proto můžeme vřele doporučit dalším pacientům.”
Dr. Werner Voss
Dermatolog, Medical Research Company, Německo

Vaše nejčastější dotazy k radiofrekvenční liposukci

Pro koho je vhodná bezbolestná liposukce Exilis?

Bezbolestná liposukce Exilis je doporučená terapie pro klienty, kteří očekávají estetické zlepšení, zejména zeštíhlení problematických partií postavy. Vylepšuje projevy stárnutí a nezdravého životního stylu. Bezbolestná liposukce je neinvazivní - není spojena s žádným operačním zákrokem, proto je nejlepší alternativou pro klienty, kteří nechtějí nebo nemohou podstoupit klasickou liposukci. Neinvazivní bezbolestná liposukce je taktéž vhodná pro klienty, u kterých byla neúčinná jiná metoda pro formování postavy.


Jak aplikace bezbolestné liposukce v Beauty Clinic probíhá?

V úvodní fázi probíhá s klientem zdravotní a poradenská konzultace. Zaměříme se na Vaše požadavky a cíle, kterých chcete pomocí bezbolestné liposukce dosáhnout. Pro dosažení nejlepších estetických výsledků Vám nastavíme individuální plán terapií. Podrobně Vás seznámíme s metodou radiofrekvenční bezbolestné liposukce a s průběhem ošetření přístrojem Exilis.


Jak dlouho každá procedura trvá a jaký má průběh?

Jedna ošetřující procedura trvá zpravidla 20 až 30 minut. Během jedné návštěvy lze metodou bezbolestné liposukce ošetřit maximálně 4 partie. Průběh ošetření je bezbolestný a klient nepociťuje žádné nepříjemné projevy. Po ošetření může být ošetřovaná část mírně zarudlá, do následujícího dne po ošetření ovšem zarudnutí zmizí. Bezbolestná liposukce aplikovaná přístrojem Exilis je vhodná pro všechny typy pokožky.


Kolik ošetření budu potřebovat?

Doporučený, minimální počet ošetření pro dosažení optimálních estetických výsledků jsou 4 bezbolestné terapie, které se provádějí s odstupem 7 až 14 dnů.


Je třeba dodržovat mezi procedurami nějaký speciální režim?

Pro zvýšení účinnosti bezbolestné liposukce se doporučuje hodně pít neperlivou vodu, alespoň 2 až 3 litry každý den. Voda Vám napomáhá v odplavování rozpuštěného tuku přirozenými procesy v lidském těle. Uvedený pitný režim by měl klient začít dodržovat 2 dny před první procedurou.
Dále doporučujeme dodržování zdravých a pravidelných stravovacích návyků, přejít na denní režim bez tučných jídel a alkoholu. Pro optimální estetický účinek se doporučuje věnovat se v den ošetření i den následující nenáročným aktivitám jako jsou třeba procházky.


Kolik stojí bezbolestná liposukce?

Bezbolestná liposukce je cenově dostupná terapie pro všechny ženy a muže, kterým záleží na jejich dobrém vzhledu. Beauty Clinic klientům navíc nabízí cenově výhodné balíčky bezbolestné liposukce, které obsahují komplexní zeštíhlující programy.
Zakoupením balíčku získáte s výraznou slevou komplexní terapii zaměřenou na cílené ošetření požadované partie - břicho, boky, stehna, zadeček atd. Dále získáte doprovodný program služeb, který zpravidla obsahuje určitý typ estetické procedury zdarma. Služby jsou sestavené tak, aby dále zvyšovaly účinky bezbolestné liposukce. Informace o cenách a zeštíhlujících balíčcích najdete na stránce ceník bezbolestné liposukce.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK