Naše přístroje v médiích

LIFTRON

Mikrojehličková radiofrekvence - likvidátor vrásek a strií!

LIFTRON v médiích, magazín EstetikaOmlazení obličeje a pokožky těla, redukce jizev a akné, redukce strií
"Liftron dokáže omladit pleť o 5 let, což je rozhodně nejúčinnější neinvazivní ošetření 21. století. Výborné výsledky má zejména u strií. Do nedávna bylo možné problém strií pouze mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence Liftron. Již po první proceduře budete nadšeny, jelikož i mnoho let staré strie dokáže téměř zneviditelnit.
Frakční mikrojehličková radiofrekvence Liftron působí na principu řízeného průniku sady pozlacených jehliček do předem stanovené hloubky v dermis, dle indikace použití. V době průniku těchto jehliček je aktivována přesně řízená..."


EXILIS

Revoluční přístroj pro bezbolestnou liposukci, formování těla, omlazení pleti

Exilis v médiích, magazín Kosmetika & WelnessTvarování postavy, ultrazvuk a radiofrekvence místo klasické liposukce
"Exilis je v mnoha ohledech šetrnější, než klasická liposukce, kde je sice úbytek patrný prakticky ihned, ale stav pacienta po výkonu vyžaduje rekonvalescenci a omezení některých běžných činností. Exilis naproti tomu nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, ošetření je rychlé a příjemné. Výsledek se dostavuje postupně..."

Exilis v médiích, magazín GlancUnikátní bezbolestná metoda neinvazivního faceliftingu Exilis
"Pokud byste ráda omládla o pár let, ale obáváte se korektivní plastické chirurgie, můžete vyzkoušet mnohem příjemnější metodu - ptejte se na ošetření zvané neinvazivní facelifting přístrojem Exilis. Unikátní český výrobek vyvinula firma BTL, která patří k předním českým výrobcům medicínské techniky..."

Exilis v médiích, magazín XantypaExilis - unikátní bezbolestná liposukce
"Hledáte opravdovou neinvazivní liposukci, která bude navíc příjemná jako hřejivá masáž? Česká firma BTL vyvinula přístroj Exilis, který účinně a s dlouhodobým efektem odbourává přebytečné tukové tkáně přirozenou cestou. Exilis využívá technologii, která kombinuje účinky radiofrekvence a ultrazvuku..."


KRYOLIPO

Bezbolestná liposukce zmražením = kryolipolýza 

Kryolipo v médiích, magazín BomtonJediná metoda téměř srovnatelná s klasickou liposukcí
"Technologie, která odbourává podkožní tuk a jediná neinvazivní metoda, která prokazatelně ničí tukové buňky. Funguje na bázi řízeného zmrazení podkožní tukové tkáně u problematických partií, jakými jsou např. boky, stehna nebo břicho, krystalizuje obsah tukových buněk a způsobuje tak jejich rozpad..."


X-WAVE

Terapie rázovou vlnou - extrémně účinné řešení pro boj s celulitidou

X-Wave v médiích, magazín EstetikaKdo formuje, hubne
"Už máme vyzkoušené, že X-Wave rázová vlna dokáže odbourat i tukové buňky, které odolávají dietám i cvičení. Barbora se může těšit na to, že vylepší ochablá místa na stehnech, protože se v nich začne tvořit nový kolagen, zlepší se tok lymfy a redukují se otoky. Viditelných efektem bude pevná a pružná pokožka..."

X-Wave v médiích, magazín Kosmetika & WelnessCo je terapie rázovou vlnou? Bojovník proti celulitidě
"Zrodila se hvězda v boji proti celulitidě - extrémně účinné řešení pomocí X-Wave - estetické rázové vlny od českého výrobce BTL zdravotnická technika. X-Wave je unikátní český výrobek s patentovanou technologií, který jako jediný přístroj na trhu využívá kombinaci extrémně účinných akustických rázových pulzů..."


BTL 6000 LYMPHASTIM

Lymfodrenáž - neinvazní bezbolestná metoda s okamžitým výsledkem

Lymphastim v médiích, magazín Hotel & SpaPřístrojová lymfodrenáž, metoda, která prokazatelně zabírá
"...důvodem rostoucího zájmu široké veřejnosti o tuto metodu jsou velmi dobré kosmetické účinky, které plní čekárny kosmetických a masážních salonů, kde je klientům tímto způsobem odstraňována celulitida, zeštíhlována postava a zlepšován celkový stav pokožky..."

Lymphastim v médiích, magazín BomtonCelkově zpevněné a vyčištěné tělo a upravená čistá pleť jako bonus
"Kromě detoxikace organismu léčí tento stroj také otoky kotníků a břicha, syndrom karpálního tunelu, úponové bolesti, bolesti těla, napravuje sklon k infekčním nemocem z oslabení imunitního systému, zabývá se poruchou látkové výměny v kloubech, tzv. artrózy, a řeší křečové žíly nebo žilní nedostatečnost..."


EXILITE

IPL: Intenzivní pulzní světlo pro trvalou fotoepilaci a omlazení pleti

Exilite v médiích, magazín ZdravíZcela bez nevzhledných chloupků již po třech až osmi ošetřeních
"Při technologii IPL se používá pulzní světlo, které působí na pokožku těla tak, že se folikuly chloupků, které postupně odpadnou, zničí teplotou. Tato technologie odstraňuje chloupky v růstové fázi. Při ošetření dochází kromě epilace i k regeneraci pokožky. IPL se používá např. i pro aktivaci tvorby kolagenu v pokožce..."


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK