Kryoradiolipolýza

Kryoradiolipolýza, bezbolestná liposukce

Hledáte super účinné hubnutí? Zkuste novou kryoradiolipolýzu!

Kryoradiolipolýza je nová terapeutická metoda v oblasti neinvazivní, bezbolestné liposukce. S její pomocí dosahujeme v Beauty Clinic mimořádných zeštíhlujících a estetických výsledků. Kryoradiolipolýza se vyznačuje komplexním působením a největším redukčním výkonem, úbytkem tukové tkáně, kterého lze pomocí bezbolestné liposukce vůbec dosáhnout.

Kryoradiolipolýza - likvidátor tuků

S kryoradiolipolýzou hubnete rychleji a více

Po ošetření kryoradiolipolýzou dochází k rychlému nástupu viditelné proměny: k hubnutí, formování postavy a k její remodelaci. Kryoradiolipolýza má zvyšující účinky na cílový efekt, kteří klienti očekávají, tedy na celkový úbytek přebytečného tuku. Současně klientům nabízí i kosmetické zlepšení - výsledky v podobě zpevnění pokožky. Kryoradiolipolýza je bezbolestná a neinvazivní liposukční terapie.

Objednejte se na bezplatnou konzultaci - volejte 777 338 733.
»Kryoradiolipolýza v Beauty Clinic - Individuální přístup - Nejlepší výsledky!«

Kryoradiolipolýza, výhody

Jaké výhody má kryoradiolipolýza?

S kryoradiolipolýzou se redukční jistota násobí

Kryoradiolipolýza, výhody

  • Rychlý nástup proměny - 1. výsledky uvidíte okamžitě po ošetření.
  • Už po jednom týdnu nastupuje redukční úbytek přebytečné tukové tkáně.
  • Zeštíhlující účinek kryoradiolipolýzy působí dalších 8 - 12 týdnů až do finálního efektu.
  • Kryoradiolipolýza je nová bezbolestná liposukce s největším redukčním výkonem přebytečného tuku.
  • Estetické účinky: obnovuje přirozenou pevnost a pružnost pokožky, aktivuje vlákna kolagenu, nevznikají nestejnosti či nerovnosti.
  • Zvyšuje citlivost tukových buněk na podchlazení, proto zlepšuje účinky liposukce zmražením, která tukové buňky likviduje.
  • Kryoradiolipolýza je časově pro klienty nezatěžující, vyžaduje menší počet terapií.

V čem je kryoradiolipolýza mimořádná?

Kryoradiolipolýza

Objevte tajemství kryoradiolipolýzy!

Princip a mimořádný estetický účinek kryoradiolipolýzy je založený na kombinovaném ošetření pomocí dvou liposukčních metod: radiofrekvenční liposukce a kryolipolýzy - liposukce zmražením. Každá z obou metod se zaměřuje na bezbolestné odstranění tuků, ale využívá odlišné přístrojové technologie a procesy při likvidaci přebytečné tukové tkáně.

Radiofrekvenční liposukce tuky rozpouští radiofrekvenční energií, která proniká do podkoží během ošetření. Současně také obnovuje pevnost a pružnost pokožky. V Beauty Clinic používáme pro radiofrekvenci přístroj Exilis, který umožňuje rozpouštět tuk i v hlubších podkožních vrstvách. Oproti tomu kryolipolýza ničí tukové buňky v místě ošetření zmražením. Pokud použijeme obě metody a při ošetření zároveň postupujeme podle potřebné aplikační kombinace, jde o terapii s výrazným redukčním výkonem tukového depozita, která se nazývá kryoradiolipolýza.


Kryoradiolipolýza

Proč kryoradiolipolýza v Beauty Clinic?

Kryoradiolipolýzu je možné aplikovat pouze na profesionálních estetických pracovištích s přístrojovým vybavením proKryoradiolipolýza, Beauty Clinic Brno kryolipolýzu a radiofrekvenční liposukci. Předpokladem pro poskytování procedur kryoradiolipolýzy je také dostatek terapeutických zkušeností, znalost aplikačních postupů a v neposlední řadě individuální přístup ke každému klientovi.

Beauty Clinic v Brně je jedním z mála pracovišť v ČR, kde se na kryoradiolipolýzu úzce specializujeme. S pomocí naprosto precizních přístrojů a vlastních terapeutických postupů dosahujeme s kryoradiolipolýzou velmi dobrých výsledků ke spokojenosti našich klientů, kteří k nám přijíždějí z celé republiky.

Kam dál? Mohlo by Vás zajímat proč si ženy a muži
vybírají k zeštíhlení bezbolestnou liposukci »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK