Epilace

Bezbolestná epilace Exilite - pro krásu není třeba trpět

Každá moderní žena se chce dobře cítit a líbit se svému okolí, proto podstupuje celou škálu estetických procedur a ošetření. Epilace,Bezbolestná epilace Brno odstraňování nežádoucích chloupků na těle, je určitě jedním z nejčastějších kosmetických úkonů, které v Beauty Clinic provádíme. Historie epilace sahá až do starověkého Egypta. Rozšířenou estetickou módou a začínajícím hygienickým standardem se epilace stala až na počátku 20. století.
V současné době epilaci podstupuje až 80% žen. Epilace není ovšem pouze výhradně ženskou záležitostí, také dnešní muži si oblíbili moderní metody epilace.

Jaký je rozdíl mezi epilací a depilací? V současné době epilaci podstupuje
až 80% žen. Proč ženy upřednostňují epilaci?

Epilace nebo depilace?

Při epilaci dochází k odstranění chloupků včetně jejich kořínků. V místě ošetření proto chloupek opakovaně nenaroste a epilace má dlouhodobý - permanentní účinek. Oproti tomu během depilace jsou odstraňovány viditelné chloupky, které ovšem znovu rychle dorostou. Efekt depilace je tedy pouze dočasný.


Nová epilace v estetice - fotoepilace

Epilace intenzivním pulzním světlem IPL

Existuje sice několik epilačních metod pro odstranění chloupků, ale míra jejich účinnosti a komfort ošetření pro klienta, jsou velmi rozdílné. S využitím vědeckých poznatků se v estetice neustále uplatňují nové přístrojové technologie, které zdokonalujíFotoepilace Brno ošetřující procedury.
V oblasti epilace je nejmodernějším řešením pro odstraňování chloupků využití příznivého působení intenzivního pulzního světla. Jde o permanentní epilaci, která se nazývá fotoepilace, protože pro ošetření využívá selektivní fototermolýzu. V průběhu fotoepilace jsou velmi rychle, účinně, bezbolestně a bezpečně likvidovány chloupky i jejich kořínky, aniž by byla poškozena okolní tkáň. Tuto nejnovější metodu epilace používáme na našem profesionálním pracovišti v Beauty Clinic.

Na epilaci se objednejte ještě dnes - volejte: 777 338 733
Epilace v Beauty Clinic - Nejnovější metoda IPL - Účinná permanentní fotoepilace!

Epilace Brno

Epilace v Beauty Clinic

Buďte svůdná s hladkou pokožkou!

Epilace BrnoDnešní ženy si rozhodně zaslouží být neodolatelné, přitažlivé a smyslně elegantní. V Beauty Clinic se postaráme, aby Vaše pokožka byla dokonale hladká jako samet. Epilací bezbolestně ošetřujeme všechny typy pokožky a chloupků Vás zbavíme na různých místech těla. Provádíme epilaci všech partií, doslova od hlavy až k patě.

Ženám doporučujeme především epilaci podpaží, lýtek, třísel, intimu a epilaci horního rtu. Naopak mužům doporučujeme permanentní epilaci zad a paží.

Permanentní epilace pomocí přístrojové technologie Exilite

Epilace BrnoProfesní zaujetí, vstřícný přístup našeho týmu a špičkové vybavení jsou vždy garancí nejlepších estetických výsledků. Stejně tomu je i v oblasti epilace, kde využíváme přístrojovou technologii značky BTL s názvem Exilite a přístrojovou bezbolestnou epilaci SPA SHR.

Permanentní epilace Exilite je v současnosti nejvyspělejší a proto také nejžádanější fotoepilace. Přístrojové ošetření Exilitem klientům poskytuje nejvyšší možnou estetickou kvalitu. Epilační procedury lze provádět na celém těle včetně obličeje.


Výhody epilace Exilite

  • Epilace je permanentní, dlouhodobě odstraňuje nežádoucí chloupky na těle a obličeji.
  • Epilace Exilite je doporučené ošetření pro ženy a muže v každém věku.Epilace Brno
  • Ošetření epilací je vhodné pro všechny typy pleti. Epilaci je možné provádět celoročně.
  • Epilace je rychlá, podstatně rychlejší než u jiných či starších přístrojů. Jedna procedura trvá 15 až 30 minut podle velikosti ošetřované plochy.
  • Epilace je bezpečná a bezbolestná. Energie je do pokožky přenášená šetrně, ošetření je bez bolesti. V partii obličeje probíhá epilace se speciální ochranou očí - brýlemi.
  • Epilace Exilite klienty neomezuje, po proceduře mohou pokračovat v denních aktivitách.

Komfortní ošetření epilací Exilite

Přístroj Exilite zvyšuje komfort ošetření na straně klienta během epilace. Přesné a šetrné dávkování energie činní epilaciEpilace Brno, Exilite bezbolestnou, s minimálními doprovodnými účinky i dobou potřebnou na regeneraci. Exilite snižuje povrchovou teplotu pokožky, epilace probíhá bez bolesti a je účinnější. Přístroj využívá netermální technologii se schopností regenerace, která eliminuje možné zarudnutí pokožky působením energie během epilace.


Vaše nejčastější dotazy k epilaci Exilite

Jak dlouho jedna procedura epilace trvá?

Jedna procedura trvá 15 až 30 minut. Doba epilace závisí na velikosti plochy, kterou je nutné ošetřit.

Kolik ošetření budu potřebovat?

Epilace BrnoChloupky procházejí růstovou a klidovou fází, proto je nutné ošetření epilací několikrát opakovat. V růstové fázi je epilace Exilite samozřejmě nejúčinnější. Počet procedur je individuální, zpravidla je potřeba 4 až 10 epilačních procedur. Časový odstup mezi procedurami je 7 až 8 týdnů.

Jak se mám na epilaci připravit?

Dva dny před epilací je třeba oholit ošetřovanou partii, ale ponechte viditelné vršky chloupků. V průběhu terapie je možné chloupky holit či stříhat, ale nelze je vytrhávat. U horního rtu a brady doporučujeme chloupky stříhat.


Proč na epilaci do Beauty Clinic?

Šetrná epilace, účinné epilační řešení pro všechny ženy a muže

Za pomoci pokrokové epilace Exilite ošetřujeme všechny typy pokožky a permanentně zbavujeme klientky chloupků. BeautyBezbolestná epilace Brno Clinic nabízí každé ženě účinné epilační řešení. Není třeba sahat po nepříjemných a dlouhotrvajících metodách odstraňování chloupků, jako je třeba epilace elektrickou jehlou či holení. V prvém případě jde o proces velmi bolestivý a žiletka nebo pinzeta Vám prokážou službu jen na krátkou dobu.

Na našem profesionálním pracovišti, v příjemném prostředí, dosahujeme vynikajících epilačních výsledků. Šetrná epilace v Beauty Clinic je dokonalou cestou k odstranění nežádoucích chloupků.

TIP: 
Zvýhodněné nabídky najdete v ceníku epilace »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK