Trvalá na řasy

Zvýraznění očních linií - překvapující estetický účinek

Trvalá na řasy BrnoTaké jste si vždy přála mít krásné, výrazné řasy a mnohdy jste doslova trpěla, že tomu tak není? Vaše přání bude splněno, protože s trvalou na řasy se už nikdy nebudete trápit ráno před zrcadlem. Váš pohled bude svůdný a v podobě, kterou v Beauty Clinic vytvoříme, Vám vydrží až tři měsíce.

Efekt, kterého docílíme, potěší i ty ženy, které mají krátké řasy. Celý život se trápí s výběrem vhodné řasenky a večer pak s dlouhým odličováním. Tomu je už konec, protože Beauty Clinic má pro Vás velmi jednoduché řešení, přitom s překvapujícím estetickým účinkem. Jmenuje se TRVALÁ NA ŘASY.

»Trvalá na řasy zvýrazní přirozený vzhled očí bez dlouhého zkrášlovacího procesu, který většina žen provádí každý den.«

S trvalou na řasách budete vždy perfektně upravená

Rychle a perfektně upravená, to jsou hlavní přednosti trvalé na řasy. A nezáleží na tom, zda se chystáte do práce, na dovolenou nebo třeba do společnosti.

Trvalá na řasy BrnoS dobrým pocitem budete vždy bez dlouhé přípravy schopna odejít za svými povinnostmi, což nejvíce oceníte v momentě, kdy nebudete mít příliš času. Dovolená bez upravených očí nebo s nanášením voděodolné řasenky a pak s dlouhým večerním odličováním, bude pro Vás už minulostí.


Trvalá na řasy v Beauty Clinic

Jak probíhá proces zkrášlování?

Naše kosmetička Vám pomocí gelu, ustalovače a miniaturních natáček řasy natočí, zvedne a tvar zafixuje. Trvalá na řasy zdůrazní linii oka a natočené řasy, ať krátké nebo dlouhé, oko celkově zvýrazní i opticky zvětší. Díky kolagenu a cisteinu vypadá oko velmi dobře i bez úpravy řasenkou. Trvalá na řasy - proces zkrášlování zabere necelých 60 minut a výsledek, který uvidíte, Vás skutečně příjemně překvapí.


Jak dlouho vydrží aplikovaná trvalá na řasy?

Péče o řasy, po jaké době je vhodné trvalou na řasy opakovat

Řasy, stejně jako obočí, rostou podstatně pomaleji než vlasy. Trvalá na řasách Vám vydrží nejméně dva, spíše však tři Trvalá na řasyměsíce. Řasy se během této doby přirozenou cestou obnoví a narostou nové. Poté je nutné aplikaci trvalé na řasy opakovat. Nemusíte mít žádné obavy, že trvalá řasám nějak ublíží, naopak trvalá na řasy podporuje přirozený vzhled řas.

V průběhu dorůstání je vhodné o řasy pečovat. A to používáním kvalitního odličovacího olejíčku, případně pomocí výživné gelové řasenky, která řasy regeneruje.

Kam dál? Mohlo by Vás zajímat kolik stojí aplikace trvalé na řasy,
ceník péče o řasy »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK