Odstranění akné

Ke krásné pleti s Beauty Clinic

Akné je nepříjemný kožní projev, který může mít nepříznivý vliv na lidskou psychiku. Máte-li problematickou pleť, neváhejte vyhledat profesionální pomoc v Beauty Clinic - akné a černé tečky budou minulostí. Jak je to možné? Odstranění akné provádíme šetrnou metodou s vědeckými základy. Ošetření je účinné a výrazného zlepšení vzhledu citlivé pleti lze dosáhnout již po několika ošetřeních!

Akné patří k nepříjemný kožním projevům. Naštěstí existuje účinné řešení:
intenzivní pulzní světlo Exilite!

Odstranění akné intenzivním pulzním světlem Exilite

Odstranění akné přístrojem ExiliteNaší tajnou zbraní v boji s akné je nejmodernější přístroj Exilite, který využívá účinků  intenzivního pulzního světla (IPL). Terapie působí přímo na mazové žlázy a omezuje jejich činnost. Nebojujeme tedy s následky, ale s příčinou. Díky tomu nedochází k nežádoucím projevům, jako jsou zanícení a podráždění pleti. Ošetření přístrojem Exilite má výrazný a především dlouhodobý efekt.


Akné není jen problémem teenagerů

Až 5% žen trpí nejrůznějšími formami akné i v dospělém věku

Nejsou to jen mladí lidé, kdo má problémy s aknózní pletí. Nezanedbatelné procento dospělých se akné bez důkladné terapie nezbaví až do konce života. Naštěstí není třeba zoufat! Díky moderní léčbě pomocí intenzivního pulzního světla lze akné spolehlivě a dlouhodobě vymýtit v jakémkoliv věku. Díky této účinné léčbě zbavíte pokožku nadbytečné mastnoty a nevzhledných pupínků, navíc bez rizika vzniku trvalých jizviček.


Odstranění akné v Beauty Clinic

Odstranění akné Brno, Beauty Clinic

Hebká pleť bez akné a dalších estetických nedostatků

Odstranění akné v Beauty Clinic zahrnuje komplexní a individuální péči o každého klienta. Během vstupní konzulzace Vám podle stavu pleti doporučíme vhodný počet ošetření přístrojem Exilite. Zodpovíme Vaše dotazy spojené s léčbou a poradí Vám, jak se o pleť dále starat. A nezapomeňte: chcete-li si dlouhodobě udržet krásnou a zdravou pleť, vyplatí se pravidelná kosmetická péče.


3 největší mýty o akné, jak to s nimi je?

Fungují "zaručené rady" proti akné? Ve většině případů ne...

  • Make-up způsobuje akné: Je pravda, že některé prostředky mohou dráždit pleť a ucpávat póry, ale pokud se při výběru make-upu budete držet kvalitních značek, není třeba se zhoršení akné obávat. Ideální je kosmetika s označením nonacnegenic a přípravky obsahující kyselinu salicylovou, která v boji s akné přímo pomáhá.
  • Mastné jídlo a čokoláda akné zhoršují: Cítíte se provinile po každé kostičce snědené čokolády a bedlivě v zrcadle sledujete změny pleti? Není třeba. Žádný z výzkumů neprokázal přímou souvislost mezi stravou a projevy akné.
  • Opalování pomáhá: Rozšířeným mýtem je, že opalování čistí pleť a tím zmírňuje projevy akné. Nejen, že to není pravda, ale naopak, nadměrné opalování zdraví škodí a způsobuje předčasné stárnutí kůže.

Co je akné?

Jaké jsou nejčastější příčiny vzniku akné?

Odstranění akné Brno, Beauty ClinicAkné, latinským názvem acne vulgaris, je jedno z nejrozšířenějších onemocnění kůže, které během života postihne minimálně 85% lidí. Akné je způsobeno zanícením vývodů mazových žláz, které následně vede k jejich dalšímu poškození.
Nejčastějším obdobím výskytu akné je puberta. Mnoho lidí se s akné potýká i v dospělém věku. Akné se nejčastěji nachází na obličeji, ramenou a zádech.
Mezi příčiny tvorby akné patří: dědičnost, hormonální aktivita, podráždění kůže, stres, bakterie a roztoči.

Kam dál? Na stránce ceník epilace a estetiky najdete ceny
ošetření odstranění akné.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK