Omlazení pleti

Objevte tajemství fotorejuvenace, účinné omlazující terapie!

Ztrácí Vaše pokožka na svěžesti, má viditelně povadlý vzhled a klesá její pružnost? Pozorujete známky únavy Vaší pleti či jejíOmlazení pleti Brno, rejuvenace stárnutí? Šancí, jak Vaší pokožce opět vrátit půvab je omlazení pleti v našem estetickém centru. Možnosti současné omlazující estetiky jsou v boji proti stárnutí pokožky velmi účinné. Omlazení pleti je ideálním řešením pro ženy, které touží po svěží pokožce a chtějí zpomalit její přirozený proces stárnutí.

»Naše neinvazivní metoda omlazení pleti je příjemná terapie, která zároveň nabízí více účinků než plastická chirurgie.«

Omlazení pleti, rejuvenace pomocí IPL - fotoomlazení

Omlazení pleti, rejuvenace, fotoomlazeníNejen v USA estetické velmoci, či ve Francii v zemi šarmantních žen, ale i v tuzemsku se zabydlel pojem rejuvenace. V estetice znamená rejuvenace omlazení a nabízí různé neinvazivní terapeutické procedury vedoucí ke zlepšení stavu pokožky.

Na našem estetickém pracovišti v Beauty Clinic využíváme pro omlazení pleti příznivých účinků intenzivního pulzního světla - IPL, které se úspěšně využívá i v dalších oblastech současné moderní estetiky. Této metodě rejuvenace říkáme fotoomlazení nebo také fotorejuvenace. Jde o účinné a komfortní omlazující terapie pro omlazení pleti: obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Tedy těch částí na ženském těle, které zpravidla bývají odhaleny a na první pohled upoutávají pozornost okolí.

Na omlazení pleti se objednejte ještě dnes - volejte: 777 338 733
Omlazení pleti v Beauty Clinic - Rejuvenace s pomocí IPL - Účinné fotoomlazení!

Omlazení pleti Brno, rejuvenace

Omlazení pleti v Beauty Clinic

Udržení mladistvého vzhledu je tajný sen každé ženy

Omlazení pleti metodou fotorejuvenace je velmi šetrná omlazující terapie. Ošetření intenzivním pulzním světlem stimuluje spodní kožní vrstvy. Dochází k tvorbě nového kolagenu, bílkoviny, která je základním stavebním prvkem pojivové tkáně. Pokožka se vyhlazuje a postupně se pleti navracuje mladistvý vzhled.

Omlazující přístrojová technologie Exilite

Omlazení pleti Brno, rejuvenace, ExilitePro omlazení pleti používáme přístrojovou IPL technologii značky BTL. S její přístrojovou technikou se můžete setkat ve všech nemocnicích. Přístroj pro omlazení pleti, který se jmenuje Exilite dokáže po několika ošetřeních navrátit Vaší pokožce vytoužený mladistvý vzhled. Ošetření pleti je bezbolestné a bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Exilite je nejlepší omlazující terapie ve své třídě a splňuje nejnáročnější estetická měřítka.

Výhody přístroje Exilite pro omlazení pleti

Po omlazení pleti přístrojem Exilite získává pleť svěží vzhled. Struktura, odstín a celkový stav pokožky se výrazně zlepšují. Ošetření Exilitem aplikujeme též pro cílenou redukci vrásek, která se efektivně projevuje během několika procedur. Pro dlouhodobou svěžest pleti a stimulaci vzniku nových kožních buněk se ošetření Exilitem také doporučuje jako preventivní estetická terapie.

Přístroj disponuje inteligentním multipulzním systémem, který zvyšuje efekt terapie omlazení pleti a snižuje rizika možných projevů jako je zarudnutí ošetřované pokožky. Procedura intenzivním pulzním světlem je proto k pleti celkově šetrnější. Šetrným přenosem energie do ošetřované pokožky se také dosahuje vynikajícího estetického účinku u pleti s menším rozdílem pigmentací.


Omlazení pleti Brno, rejuvenace Brno

Kolik ošetření budu potřebovat pro omlazení pleti?

Na jaké omlazující terapie se mohu objednat?

Průměrně doporučujeme 4 až 6 ošetření prováděných s odstupem 8 až 10 dní. Omlazující účinek je zřetelný již po 1. proceduře. Plný výsledek omlazení pleti se dostavuje po dokončení omlazovací terapie, tedy po čtyřech až šesti ošetřeních.Omlazení pleti, rejuvenace Brno

Objednat se můžete na omlazení pleti: obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Jde o nebolestivou omlazující proceduru, která Vás nijak neomezí v běžných denních aktivitách.


O stárnutí lidské pleti

Pokožka je důležitou součástí lidského těla. Stejně jako jiné tělesné partie i pleť podléhá neúprosným zákonům přírody a postupem let stárne. Změny probíhají zejména v její vazivové složce. Kůže ochabuje, vytrácí se její pevnost a pružnost, vznikají vrásky. Objevuje se zvýšená či nepravidelná pigmentacerozšířené cévky.

Stav pleti negativně ovlivňuje také vnější prostředí - UV záření a volné radikály, které pokožku poškozují a způsobují její předčasné stárnutí. V neposlední řadě existují osvědčené urychlovače stárnutí pleti, kterými sami stav pokožky ovlivňujeme. Jedním ze skutečně zaručených likvidátorů zdravé a funkční pleti je kouření.

TIP: Při zakoupení 6ti ošetření omlazení pleti získáte 1x ošetření zdarma. Ušetříte za jednu proceduru. Více informací najdete v ceníku omlazení pleti »


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK