Souhlas se zpracováním osobních údajů

Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů v souladu s právními předpisy správci a zpracovateli osobních údajů Petru Pluskalovi se sídlem Jiráskova 222/18, Brno - Veveří, PSČ 602 00, IČ: 02122928 a správkyni a zpracovatelce Júlii Pluskalové se sídlem Jiráskova 222/18, Brno - Veveří, PSČ 602 00, IČ: 02122723.

Tímto souhlasem se zpracováním osobních údajů je udělen souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s právními předpisy, a to emailové adresy, jména a příjmení správci a zpracovateli osobních údajů Petru Pluskalovi se sídlem Jiráskova 222/18, Brno - Veveří, PSČ 602 00, IČ: 02122928 a správkyni a zpracovatelce Júlii Pluskalové se sídlem Jiráskova 222/18, Brno - Veveří, PSČ 602 00, IČ: 02122723.

Jméno a příjmení společně s e-mailovou adresou jsou zpracovávány za účelem evidence subjektu údajů v klubu fanoušků, možnosti kontaktovat člena klubu a informovat jej o dění v klubu. E-mailová adresa je dále zpracovávána za účelem zasílání novinek, nabídek a dalších reklamních sdělení. Souhlas se zpracováním osobních údajů lze vzít kdykoliv zpět prostřednictvím písemné či osobní žádosti. Vaším právem je požadovat další informace ke zpracování osobních údajů, údaje aktualizovat či opravovat a zažádat o jejich vymazání. Jméno a příjmení budou zpracovávány po dobu členství subjektu v údajů v klubu, případně po dobu existence klubu, e-mail bude dále zpracováván následujících deset let, přičemž subjekt údajů může kdykoliv po tuto dobu žádat o výmaz.

Osobní údaje zpracovávají pouze shora uvedení správci. Výše jmenování správci provozují společný podnik, z tohoto důvodu je tento souhlas udělován oběma subjektům. Osobní údaje nebudou poskytnuty žádné třetí osobě a nebudou součástí transferů údajů do zahraničí.


Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK